Swoboda podróżowania, piękne widoki, otwarte przestrzenie – to wszystko w zasięgu ręki. Powodzenie w pokonywaniu kolejnych kilometrów zależy od poziomu bezpieczeństwa, który warto zapewnić nie tylko sobie. Zadbaj też o samochód. W podjęciu decyzji pomoże Ci nasza oferta ubezpieczeń komunikacyjnych. Oferta obejmuje ubezpieczenie w pakiecie dealerskim zawierającym takie ryzyka, jak:

OC – obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, ubezpieczenie chroniące przed skutkami finansowymi spowodowanych przez Ciebie szkód.

AC – dobrowolne ubezpieczenie, ubezpieczenie Autocasco może obejmować swoim zakresem ochronę przed uszkodzeniem lub zniszczeniem pojazdu w wyniku kolizji drogowej spowodowanej z winy Ubezpieczonego, ale również chroni jego majątek w sytuacji, gdy nie miał on wpływu na powstanie szkody, np.:

  • kolizji z udziałem innych uczestników ruchu drogowego (w tym kolizji z udziałem zwierząt),
  • kolizji z przedmiotami i osobami znajdującymi się poza pojazdem,
  • pożaru lub wybuchu,
  • działania zjawisk atmosferycznych (np. powodzi, zatopienia, huraganu, gradu, uderzenia pioruna, lawiny, osuwania lub zapadania się ziemi lub działania innych sił przyrody),

kradzieży lub usiłowania kradzieży.

NNW– ubezpieczenie dobrowolne. W przypadku wypadków powstałych w związku ruchem pojazdów to ubezpieczenie pokrywa w szczególności uszczerbek na zdrowiu spowodowany:

  • przy wsiadaniu bądź wysiadaniu z pojazdu,
  • podczas przebywania w aucie w trakcie zatrzymania bądź postoju pojazdu,
  • podczas naprawy pojazdu na trasie jazdy,
  • podczas załadowywania bądź rozładowywania przyczepy, zespolonej bezpośrednio z pojazdem.

Ochroną ubezpieczeniową objęty jest nie tylko kierowca pojazdu, ale i wszyscy pasażerowie, w liczbie zgodnej z  zapisem w dokumencie ubezpieczenia.

Assistance – ubezpieczenie dobrowolne, które ma na celu zapewnienie ochrony kierowcy i pasażerom w czasie podróży samochodem w zakresie pomocy technicznej i medycznej. Pomoc udzielana jest w razie wypadku czy awarii pojazdu, może polegać na udostępnieniu informacji o lokalizacji najbliższego serwisu, naprawie pojazdu, dostarczeniu paliwa lub uruchomieniu silnika (np. zimą), dodatkowym holowaniu, wynajmie pojazdu zastępczego, zakwaterowaniu w hotelu, umożliwieniu kontynuacji podróży lub powrotu.

Zielona Karta – ubezpieczenie OC, dla podróżujących w krajach objętych Systemem Zielonej Karty.

Oprócz głównych ryzyk, mamy do dyspozycji szereg klauzul możliwych do wykupienia zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Zadzwoń do nas, napisz lub przyjdź osobiście, a odpowiemy na wszystkie twoje pytania.Ciesz się swoim ubezpieczeniem bez udziałów własnych, ze zniesioną konsumpcją sumy ubezpieczenia, wykupioną amortyzacją części oraz naprawą samochodu tylko w Autoryzowanej Stacji Obsługi, przy użycie jedynie oryginalnych części danej marki. Już teraz skorzystaj ze zniżki do nawet 75%. Swój samochód możesz ubezpieczyć w pakiecie dealerskim do 12 roku eksploatacji.Współpracujemy z takimi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, jak TUiR Allianz Polska S.A., STU ERGO HESTIA S.A., UNIQA T.U. S.A., PZU S.A., TUiR WARTA S.A., Generali T.U. S.A.

Jeśli chcesz, żeby przypominać Ci o kończącym się ubepieczeniu, chętnie to zrobimy, telefonicznie, sms-em lub e-mailem.

 

Formularz kontaktowy

 

Administratorem danych osobowych jest Grupa Cichy-Zasada Sp. z o.o. Sp. j. (ul. Skórzewska 8, 62-081 Wysogotowo), z którym można skontaktować się listownie pod wskazany adres lub elektronicznie na adres IOD@cichy-zasada.pl
Dane osobowe będą przetwarzane w celu, nawiązania relacji biznesowych, utrzymania ciągłego kontaktu w ramach nawiązanej współpracy, jak również prowadzenia bieżącej korespondencji, w tym przesyłania odpowiedzi na kierowane do administratora pytania. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania oraz złożenia skargi do organu nadzorczego.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania dostępne są w naszej Polityce prywatności
.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji działań marketingowych przez Grupa Cichy-Zasada Sp. z o.o. Sp. j., w tym ich udostępnianie przedsiębiorcom stale współpracującym z administratorem na podstawie zawartych umów w celu realizacji działań marketingowych.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przezGrupa Cichy-Zasada Sp. z o.o. Sp. j. z siedzibą w Wysogotowie, ul. Skórzewska 8.

 

 

* - pole wymagane

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem

Volksawagen