Filtr powietrza lanca pryska na filtr powietrza

W trosce na naszych Klientów w naszym serwisie stosujemy preparat biobójczy Contra Sept 180. Nowoczesny, bezaldehydowy preparat do kompleksowego czyszczenia układu klimatyzacji. Preparat Contra Sept 180 jako produkt dezynfekujący został przebadany pod kątem zabijania Coronavirus.

Skuteczność preparatu CS 180 przeciwko SARS-CoV-2 potwierdzona przez Instytut Roberta Kocha.

Certyfikat potwierdzajacy skuteczność preparatu Contra Sept Covid-19

Właściwości preparatu Contra Sept 180:

  • Szczególnie polecany do kompleksowego czyszczenia układów klimatyzacji;
  • Do zwalczania nieprzyjemnych zapachów;
  • Dopuszczony do użytku przez DGHM (Niemieckie Towarzystwo Higieny i Mikrobiologii);
  • Szybko działający natryskowy preparat czyszczący na bazie alkoholu z właściwościami chroniącymi elementy wnętrza pojazdu

Zastosowanie:

  • Układ klimatyzacji: do czyszczenia i przepłukiwania parownika klimatyzacji oraz układów powietrznych;
  • Pojazdy: wnętrza pojazdów, samochody dostawcze, przyczepy campingowe, kajuty, itp.;
  • Dom i hobby: urządzenia sanitarne, ławeczki solariów, leżanki, ławeczki z drewna w saunach, stanowiska pracy, itp.

Zwalcza nieprzyjemne zapachy powstające z biegiem czasu na skutek gromadzenia się bakterii i grzybów. Zwycięzca testu na najskuteczniejszy preparat do czyszczenia układów klimatyzacji przeprowadzonego przez Niemiecki Instytut ds. Astmy i Alergii.

Logo firmy TunapDecyzja Prezesa Urzędu Produktów Leczniczych Wyrobów Medycznych

Zapraszamy, zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny.

Umów się na serwis on-line.

 

Administratorem danych osobowych jest Grupa Cichy-Zasada Sp. z o.o. Sp. j. (ul. Skórzewska 8, 62-081 Wysogotowo), z którym można skontaktować się listownie pod wskazany adres lub elektronicznie na adres IOD@cichy-zasada.pl
Dane osobowe będą przetwarzane w celu, nawiązania relacji biznesowych, utrzymania ciągłego kontaktu w ramach nawiązanej współpracy, jak również prowadzenia bieżącej korespondencji, w tym przesyłania odpowiedzi na kierowane do administratora pytania. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania oraz złożenia skargi do organu nadzorczego.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania dostępne są w naszej Polityce prywatności
.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji działań marketingowych przez Grupa Cichy-Zasada Sp. z o.o. Sp. j., w tym ich udostępnianie przedsiębiorcom stale współpracującym z administratorem na podstawie zawartych umów w celu realizacji działań marketingowych.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przezGrupa Cichy-Zasada Sp. z o.o. Sp. j. z siedzibą w Wysogotowie, ul. Skórzewska 8.

 

 

* - pole wymagane