Samochód jednej z naszych marek (Volkswagen, Skoda, Audi) świetnie sprawdzi się w biznesie. Nasi doświadczeni specjaliści przygotują indywidualną ofertę dla dużych przedsiębiorców jak i dla tych, którzy prowadzą mały biznes. Przed autami stawia się wiele wymagań – musi być stylową wizytówką ale także praktycznym i niezawodnym partnerem w pracy. Centrum Flotowe Szczecin to wieloletnie doświadczenie, specjalne warunki zakupu, dedykowani specjaliści serwisowi oraz co jest istotne – przewidywalne koszty używania floty. 

W Centrum Flotowym Szczecin rozumiemy to, że każde auto ma znaczenie dla biznesu i jego użytkownika. Wiemy o tym, że dzisiaj auto stało się także benefitem pracowniczym. Auta marek Audi, Volkswagen oraz Skoda będą w stanie sprostać nawet największym wymaganiom. Oferujemy najlepsze modele z różnych segmentów: od małych aut segmentu A po auta z segmentu F. Każde z tych aut może zostać wyposażone zgodnie z wymaganiami przyszłego użytkownika. 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – przygotujemy specjalną ofertę, dzięki czemu łatwo będzie zaplanować budżet na cały czas używania samochodów. Nasi specjaliści przygotują zaplanują cały proces oraz przygotują wszelkie dokumenty i wygodny odbiór auta. 

Co z aktualną flotą samochodów w firmie? Centrum Flotowe Szczecin pomoże Państwu w łatwy sposób załatwić sprawę. Nasi doradcy pomogą w odkupie samochodów po atrakcyjnych cenach i w zakończeniu dotychczasowych umów.  

PEWNOŚĆ WYBORU

Rozumiemy, że flota samochodowa jest Twoim narzędziem pracy. W Centrum Flotowym Szczecin zapewnimy Ci atrakcyjną ofertę  i profesjonalną obsługę naszych doradców, którzy dopasują auto do Państwa potrzeb oraz budżetu. Wybór naszych marek to sprawdzone modele, rozbudowana sieć serwisowa, a także przewidywalny koszt użytkowania floty.  

 

 

 

SIŁA DOŚWIADCZENIA

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu przygotujemy dla Państwa dopasowaną ofertę oraz zaproponujemy najkorzystniejsze finansowanie floty. Zajmiemy się całym procesem od oferty po wydanie auta, w tym czasie Państwo mogą skupić się na prowadzeniu firmy. Centrum Flotowe Szczecin przygotuje ofertę na ubezpieczenia, dodatkowe usługi czy np. oklejenie samochodów. 

 

 

GWARANCJA SPOKOJU

Indywidualny doradca serwisowy, doświadczony zespół serwisu oraz lakierni/blacharni gwarantuje to, że flota samochodowa będzie sprawna oraz odpowiednio pielęgnowana. Jeżeli Państwa auto będzie wymagało naprawy – nasz autoryzowany serwis zajmie się tym szybko i sprawnie. Na czas naprawy mogą Państwo liczyć na samochód zastępczy. Każda naprawa jest przeprowadzona z najwyższą jakością przy użyciu oryginalnych części. 

 

Nasi doradcy

VOLSKWAGEN GRUPA CICHY-ZASADA - ul. Południowa 6, Szczecin
SKODA GRUPA CICHY-ZASADA - ul. Struga 1A, Szczecin
AUDI SZCZECIN - ul. Południowa 6, Szczecin
Formularz kontaktowy

 

Administratorem danych osobowych jest Grupa Cichy-Zasada Sp. z o.o. Sp. j. (ul. Skórzewska 8, 62-081 Wysogotowo), z którym można skontaktować się listownie pod wskazany adres lub elektronicznie na adres IOD@cichy-zasada.pl
Dane osobowe będą przetwarzane w celu, nawiązania relacji biznesowych, utrzymania ciągłego kontaktu w ramach nawiązanej współpracy, jak również prowadzenia bieżącej korespondencji, w tym przesyłania odpowiedzi na kierowane do administratora pytania. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania oraz złożenia skargi do organu nadzorczego.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania dostępne są w naszej Polityce prywatności
.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji działań marketingowych przez Grupa Cichy-Zasada Sp. z o.o. Sp. j., w tym ich udostępnianie przedsiębiorcom stale współpracującym z administratorem na podstawie zawartych umów w celu realizacji działań marketingowych.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przezGrupa Cichy-Zasada Sp. z o.o. Sp. j. z siedzibą w Wysogotowie, ul. Skórzewska 8.

 

 

* - pole wymagane