Atrakcyjna oferta finansowa została przygotowana we współpracy z naszymi partnerami Volkswagen Bank Polska S.A., Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce i Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Dedykowana jest samochodom marki Volkswagen, Skoda, SEAT oraz Audi i obejmuje pełne spektrum usług: finansowanie zakupu pojazdów, leasing oraz ubezpieczenia. Dodatkowo Klienci mogą korzystać z bankowości elektronicznej Volkswagen Bank direct.

Volkswagen Bank Polska S.A. jest trzykrotnym laureatem prestiżowej nagrody „Złoty Bankier” w kategorii „Najlepszy Kredyt Samochodowy” w latach 2010, 2011, 2012. Wyróżnienia w konkursie przyznano na podstawie opinii klientów, którzy wybrali najlepsze usługi i produkty finansowe.

Według Instytutu Badań Rynku Motoryzacyjnego Samar Volkswagen Leasing uplasował się na 1 miejscu pod względem liczby pojazdów osobowych zarejestrowanych na firmy leasingowe w 2012 roku. Spółka wyleasingowała ponad 9200 pojazdów z grupy osobowych, czyli o 60% więcej niż przed rokiem. Taki wynik daje ponad 15% udziału w krajowym rynku leasingu aut.