Grupa Cichy-Zasada współpracuje z najlepszymi bankami, które są w stanie skredytować Twój zakup. Po szczegóły prosimy zwrócić się do Twojego Sprzedawcy.

Samochód możesz zakupić:

  • za gotówkę
  • na kredyt
  • w leasingu

Każda z marek ma przygotowany specjalny kredyt i leasing dla swoich Klientów. Są one zróżnicowane.

Volksawagen

Formularz kontaktowy

 

Administratorem danych osobowych jest Grupa Cichy-Zasada Sp. z o.o. Sp. j. (ul. Skórzewska 8, 62-081 Wysogotowo), z którym można skontaktować się listownie pod wskazany adres lub elektronicznie na adres IOD@cichy-zasada.pl
Dane osobowe będą przetwarzane w celu, nawiązania relacji biznesowych, utrzymania ciągłego kontaktu w ramach nawiązanej współpracy, jak również prowadzenia bieżącej korespondencji, w tym przesyłania odpowiedzi na kierowane do administratora pytania. W związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania oraz złożenia skargi do organu nadzorczego.
Szczegółowe informacje na temat przetwarzania dostępne są w naszej Polityce prywatności
.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu w celu realizacji działań marketingowych przez Grupa Cichy-Zasada Sp. z o.o. Sp. j., w tym ich udostępnianie przedsiębiorcom stale współpracującym z administratorem na podstawie zawartych umów w celu realizacji działań marketingowych.

Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.) wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną przezGrupa Cichy-Zasada Sp. z o.o. Sp. j. z siedzibą w Wysogotowie, ul. Skórzewska 8.

 

 

* - pole wymagane

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem

Volksawagen